19 лютого начальник РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях взяв участь в заході "Як придбати або продати майно на Прозорро.Продажі"
Микола Іщук представив Інвестиційне меню Львівщини, яке пропонується до реалізації у 2024 році, що цікавого очікувати та переваги кожного об'єкту.
" Україна сьогодні не лише місце, де відбуваються складні бої, а й місце можливостей для реалізації амбітних проєктів!
Доказом, чого є наші #історії_успіху реальні приклади того, що приватизація є чесною та прозорою, а співпраця з державою надійною! Таких історій вже чимало, навіть попри війну бізнес функціонує, створює робочі місця та сплачує податки, що зараз вкрай важливо",– зазначив Микола Іщук.
![](/userfiles/images/photo_2024-02-19_13-41-12.jpg)
До слова, ФДМУ майже щодня проводить приватизаційні аукціони, на яких шукає інвесторів для різноманітних державних активів. Кожен такий аукціон — це можливість для підприємців відкрити власну справу, інвестувати в Україну вже сьогодні.
Цікаві об'єкти можна знайти за посиланням: privatization.gov.ua, https://prozorro.sale