A A A K K K

Умови отримання безоплатної первинної правової допомоги

УМОВИ
отримання безоплатної первинної правової допомоги

Звернення про надання одного з видів правових послуг, передбачених частиною другою статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон), з питань, що віднесені до повноважень Фонду державного майна України, надсилаються або подаються безпосередньо до Фонду державного майна України (далі – Фонд).

У разі отримання Фондом письмового звернення осіб про надання будь-якого з видів правових послуг, передбачених частиною другою статті 7 цього Закону, з питань, що віднесені до повноважень Фонду, такі послуги надаються Фондом протягом 30 календарних днів з дня надходження звернення.

Якщо у зверненні особи міститься лише прохання про надання відповідної правової інформації, така правова допомога надається не пізніше п’ятнадцятиденного терміну з дня отримання звернення.

Якщо питання, порушене у зверненні, не належить до компетенції Фонду, воно протягом п’яти календарних днів пересилається за належністю до відповідного органу з одночасним повідомленням про це особи.

Звернення, що не стосуються надання первинної правової допомоги, розглядаються в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян.

Звернення про надання правових послуг надсилаються у довільній формі  на поштову адресу Фонду:  вул. Генерала Алмазова, 18/9, м. Київ, 01133.

У зверненні, зокрема, зазначається  прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), E-mail, контактний телефон, поштова адреса, зміст звернення для отримання безоплатної первинної правової допомоги.

_______________________________

Принагідно інформуємо, що cистема надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Детальніше про це можна дізнатись на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги (https://legalaid.gov.ua/).

Крім того, для оперативного зв’язку з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань тощо діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.