Інформація Регіонального відділення по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про внесення змін до наказу про прийняття рішення про приватизацію
Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях від 15 травня 2026 року № 202-вс внесено зміни до наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях від 03.04.2026 № 111-вс «Про прийняття рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлова будівля, літ. «А», загальною площею 102,9 кв. м, за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, с. Пії, вул. Бузкова, 2» в частині зміни балансоутримувача об'єкта малої приватизації, а саме:
1. Внести зміни в пункт 1 наказу та викласти його в такій редакції: «1. Прийняти рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлової будівлі, літ. «А», загальною площею 102,9 кв. м, за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, с. Пії, вул. Бузкова, 2, що перебуває на балансі Регіонального структурного підрозділу Київській районний центр «Київцентраеро Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (код за ЄДРПОУ 13738233), орган управління Міністерство розвитку громад та територій України (код за ЄДРПОУ 37472062)».
2. Внести зміни в пункт 2 та викласти його в такій редакції: «2. Приватизувати об'єкт малої приватизації - окреме майно - нежитлову будівлю, літ. «А», загальною площею 102,9 кв. м, за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, с. Пії, вул. Бузкова, 2, що перебуває на балансі Регіонального структурного підрозділу Київській районний центр «Київцентраеро» Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (код за ЄДРПОУ 13738233), шляхом продажу на аукціоні».