Команда Фонду держмайна розпочала підготовку націоналізованого «Вінницяпобутхім» до приватизації

На засіданні Уряду ухвалили рішення включити частку розміром 100% (акцій) статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Вінницяпобутхім» до переліку об’єктів великої приватизації.
Згодом командою Фонду держмайна на засіданні аукціонної комісії буде розроблено умови приватизації та встановлено стартову ціну.
Після затвердження КМУ стартової ціни та умов продажу частки розміром 100 відсотків статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Вінницяпобутхім» Фондом держмайна невідкладно буде оголошено проведення електронного аукціону з продажу обʼєкта великої приватизації.
Відповідно до частини третьої статті 5' Закону України "Про санкції" грошові кошти, отримані в результаті реалізації активів, щодо яких ухвалено рішення про застосування санкцій, зараховуються до Державного бюджету України та спрямовуються до фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Нагадаємо, що ПрАТ «Вінницяпобутхім» — одне з провідних виробників миючих засобів в Україні. Це підприємство раніше належало російському олігарху Володимиру Плесовських та було стягнуто у дохід держави рішенням Вищого антикорупційного суду згідно із законом України «Про санкції».