Суборенда державних земель — відкрита для всіх

#довідник_земельного_банку
У межах рубрики ми розповімо про можливості, які відкриває суборенда державних земель сільськогосподарського призначення. І сьогодні — про головне: хто може отримати державну землю в суборенду та на яких умовах.
У вас є бажання працювати на землі? Хочете розвивати аграрну справу, розпочати власний бізнес або масштабувати господарство? Тепер це реально — державні землі сільськогосподарського призначення доступні для суборенди на прозорих умовах для всіх охочих!
Хто може стати орендарем?
Всі, хто має на меті ефективно використовувати землю, для прикладу:
- фермери
- ветерани війни
- підприємці
- аграрні компанії будь-якого масштабу та інші.
Обмежень немає, проте є одне важливе «але» — ви не маєте бути пов'язані з країною-агресором і не бути в санкційних списках.
Термін договорів суборенди:
- 14 років для однорічних культур
- 25 років для багаторічних насаджень
Завдяки довготривалій оренді ви будете мати впевненість у завтрашньому дні з можливістю стратегічного планування і буде стимул до відповідального землекористування.
Коли знаєш, що земля в користуванні надовго — дбаєш про неї. А відповідальне ставлення до ресурсів — основа сталого розвитку аграрного бізнесу.
Обмежень щодо площі — немає!
Орендуйте стільки, скільки готові обробити.
Земельний банк створює рівні умови для всіх — чесно, прозоро й відкрито. Цей механізм суборенди державних земель — реальний шанс для кожного, хто прагне працювати на землі, створювати бізнес і розвивати агросектор України.


