ЄМК ДП «Дублянський спиртовий завод» – на приватизаційному аукціоні
Команда Фонду держмайна оголосила онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Дублянський спиртовий завод» у Харківській області. Торги відбудуться у системі «Прозорро.Продажі».
Аукціон — 2 липня
Прийом пропозицій для участі до 1 липня 20:00.
Стартова ціна лота – 12 969 006 гривень без ПДВ.
Місцезнаходження: Харківська обл., Богодухівський р-н, с. Дублянка, вул. Заводська, 1.
Загальна площа нерухомого майна становить понад 16 тис. м2.
Підприємство розташоване у селі Дублянка Богодухівського району Харківської області та має значний виробничий потенціал для відновлення діяльності або реалізації нових бізнес-проєктів.
До складу ЄМК ДП «Дублянський спиртовий завод» входять:
38 об’єктів нерухомого майна виробничого, складського, адміністративного та соціального призначення;
31 інженерна споруда та об’єкт інфраструктури, зокрема під’їзні залізничні колії, очисні споруди, артезіанські свердловини, резервуари, трубопроводи та інші виробничі об’єкти;
земельна ділянка площею 205,1 га, що перебуває у постійному користуванні підприємства;
25 одиниць автомобільної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки.
Серед ключових об’єктів комплексу — головний корпус заводу площею 3 802,4 м², горілчаний цех площею 2 163,8 м², апаратний цех площею 1 626,7 м², спиртосховище, котельня, склади, адміністративний корпус та власні під’їзні залізничні колії.
На території комплексу наявна захисна споруда цивільного захисту площею 237,9 м², яка не підлягає приватизації.
Підприємство не здійснює господарської діяльності з 2011 року, що відкриває можливості для модернізації та реалізації нових інвестиційних рішень.
Серед умов продажу об'єкта приватизації: протягом 6 місяців погашення боргів із заробітної плати та перед бюджетом і недопущення звільнення працівників підприємства.
Детальна інформація: https://surl.li/mgbwbu
Віртуальна кімната даних: https://surl.li/jrsaur