A A A K K K

Фонд держмайна шукає інвестора для Київського протезно-ортопедичного підприємства

Підприємство здійснює господарську діяльність, проте збиткове та потребує залучення інвестицій.

Стартова ціна - 31,3 млн грн. Крім того, за умовами аукціону, новий власник сплатить заборгованість підприємства у розмірі 34,4 млн грн. Аукціон заплановано на 29 лютого.
Єдиний майновий комплекс включає медичні та виробничі корпуси у Києві, а також протезно-ортопедичні цехи у Чернігові та Черкасах.

Основна вимога - збереження профілю діяльності підприємства протягом щонайменше 10 років. Також переможець аукціону не має права звільняти працівників протягом шести місяців після переходу права власності.
Протезні підприємства мають стратегічне значення, особливо під час війни, коли зростає потреба у збільшенні обсягів виробництва та впровадженні нових технологій.

Державні підприємства цієї галузі часто не витримують конкуренції з приватними компаніями. Відтак, незважаючи на наявність потужностей та кваліфікованих кадрів — стають нерентабельними. Саме тому для розвитку їм потрібен стратегічний інвестор.

Інформацію про аукціон Фонд вже розіслав підприємствам, що здійснюють виробництво протезів, аби всі представники галузі могли взяти участь в торгах. Також приватизацією об’єкту цікавляться закордонні інвестори, які працюють в цій сфері.
Більше про аукціон – за посиланням https://is.gd/PdPSwv