Очільник Фонду держмайна Віталій Коваль відвідав санкційне підприємство «ПентоПак», яке ФДМУ готує до приватизації
![](/images/news/10350.1.b.jpg)
Приватне акціонерне товариство «ПентоПак» займається виробництвом багатошарових синтетичних оболонок та термоусадкових пакетів, використовуючи новітні технології. Підприємство надає повний спектр послуг з виробництва пакувальних матеріалів, продажу та післяпродажного обслуговування. Застосовуючи якісний друк водними, ультрафіолетовими та спиртовими фарбами. Їх продукцією використовується більш ніж в тридцяти країнах світу. В Україні з компанією співпрацюють такі ринкові гіганти, як «Рудь», «Глобино», «М’ясна гільдія» та інші.
Підприємство продовжує свою діяльність в повному обсязі, зберігаючи колектив та досягаючи прибутковості. У планах компанії — модернізація виробництва та освоєння нових ринків пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби, упаковки кормів для тварин.
Голова Фонду держмайна Віталій Коваль зауважує: «Санкційне майно має працювати на Україну. Тому готуємо «ПентоПак» до реалізації. Впевнений — лот буде цікавим для інвесторів. Адже це готовий бізнес, який розвивається в галузі харчової промисловості України».
Важливо зазначити, що Фонд державного майна України отримав управління ПАТ «ПентоПак» згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду у лютому поточного року. На рахунок держави передано право розпоряджатися 100 % акцій підприємства.
Нагадаємо, кошти від приватизації санкційного майна йдуть на підтримку Сил оборони України.